hoprat
Naaldbos in de mist, lichtstralen

Sfeerbeeld (Unsplash), geen officiële foto van het park.

Durbuy Greenfields · Ardennen (Durbuy)

Durbuy Greenfields

Glampingtenten op vijf minuten wandelen van Durbuy, verwarmd zwembad — 3 u 50 rijden vanuit Amsterdam buiten de spits, geschat vanaf € 345 voor 3 nachten met 4 personen.

Rue du Gibet 50, 6940 Durbuy · Google Maps

  • Het bos
  • Het platteland

Berekend vanuit Amsterdam, net als de titel, de tips en de alternatieven op deze parkpagina.

  • 3 u 50 vanuit Amsterdam
  • 4 u 59 vrijdag 18 uur (geschat ×1,3)

Geef uw voorkeuren door voor een persoonlijke score

Indicatieve prijsklasse · prijs niet opgezocht

€ 345 · 3 nachten, 4 pers., los van de dataindicatieve prijsklasse · verblijf, 3 nachten, 4 pers. · prijs niet bij de exploitant opgezocht

Beschikbaarheid bekijken bij Durbuy Greenfields (link naar de website van de exploitant)

Beschikbaarheid niet gecontroleerd

hoprat verkoopt niets: u boekt bij de exploitant. Deze link levert ons vandaag niets op — nog geen enkel affiliateprogramma heeft ons aanvaard. Zodra dat verandert, blijft het zonder meerkosten voor u en zonder invloed op de score. Hoe wij betaald worden.

Sfeerbeelden (Unsplash), niet de officiële foto's van het park.

1 / 5 · Naaldbos in de mist, lichtstralenSfeerbeeld (Unsplash), geen officiële foto van het park.

Onze favoriet

Waarom u dit zult waarderen

Glampingtenten op vijf minuten wandelen van Durbuy, verwarmd zwembad.

  • Le Clos des Récollets

    Frans op 3 min: Franse keuken in het oude centrum, Rue de la Prévôté.

Voor wie

Ideaal voor

Dit park is bijzonder geschikt voor:

  • Nee Gezinnen met jonge kinderen
  • Nee Tieners op zoek naar sensatie
  • Matig Natuurliefhebbers
  • Nee Regenweekend
  • Nee Nachtleven en uitgaan
  • Nee Verblijf van een week

Glampingdomein in Durbuy, in de Ardennen, op enkele minuten wandelen van het oude stadje en dicht bij Adventure Valley. Het biedt tenten voor 2 tot 6 personen, een verwarmd zwembad voor gasten, een restaurant en een bar.

Diep in het bos · 65% Bijzonder verblijf · 60%

In één oogopslag

Voor u

Zes manieren om dit park te beleven, beoordeeld op basis van zijn voorzieningen en van wat er in de omgeving is.

  • Gezin

    spelen, zwembad, uitjes voor kinderen

  • Natuur

    bos, meer, wandelpaden

  • Zwembad & voorzieningen

    zwembad, spa, bowling, fietsen

  • Romantisch

    rust, spa, goede restaurants

  • Regendag

    alles wat er overdekt te doen is

  • Mooi weer

    buitenlucht, water, panorama's

Het weekend, niet alleen het park

Uw ideale dag

Gezinsdag: tempo op maat van de kinderen, korte ritten. Indicatief budget exclusief accommodatie: ≈ € 27 per volwassene.

  1. 09.00

    Ontbijt in de cottage

    Onze gegevens zeggen niet of er een winkeltje op het terrein is: doe boodschappen vooraf, of vraag het aan de receptie.

  2. 10.30

    Verwarmd zwembad van Durbuy Green Fields

    Verwarmd zwembad, speeltuinen, padel en beachvolley op het domein.

    Ter plaatse

  3. 13.00

    Lunch in het restaurant van het park

    1 restaurant op het park: menukaart en openingstijden hangen bij de receptie.

    Ter plaatse

  4. 15.00

    Topiarypark

    Tuin met buxus in de vorm van figuren en dieren aan de Ourthe.

    4 min vanaf het park

  5. 17.00

    Grotten van Hotton

    Rondleiding door grotten met druipsteen en een ondergrondse kloof. · vanaf € 15

    18 min vanaf het park

  6. 18.30

    Terug naar de cottage

    Aperitief op het terras, avondeten in de accommodatie.

  7. 20.00

    Rustige avond

    Gezelschapsspelletjes, film, zonsondergang vanaf het terras.

Mijn hele weekend samenstellen

Berekend vanuit Amsterdam, de referentiestad van deze parkpagina, zonder profiel. Wijzig het vertrekpunt of het profiel: de score wordt opnieuw berekend.

Vertrek
  • Afstand gewicht 19 %

    3 u 50 rijden in normale omstandigheden

  • Voorzieningen gewicht 13 %

    beperkte voorzieningen

  • Omgeving gewicht 13 %

    bos, platteland

  • Gezin gewicht 13 %

    4 kindvriendelijke activiteiten in de buurt

  • Eten en drinken gewicht 10 %

    2 restaurants in de buurt opgenomen, waarvan 2 op minder dan 20 min, 1 restaurant op het park — geen enkele publieke beoordeling met bron, de kwaliteit telt niet mee in de berekening

  • Te doen gewicht 13 %

    4 activiteiten, waarvan 4 op minder dan 30 min

  • Regendag gewicht 13 %

    weinig overdekte opties

  • Mooi weer gewicht 9 %

    beperkt aanbod in openlucht

Hoeveel kost dit verblijf?

Schatting alles inbegrepen: accommodatie, rit, maaltijden en uitjes. Uw instellingen worden op dit apparaat bewaard.

Datums optioneel: zonder datums heeft de schatting betrekking op een typeverblijf.

Vertrek
Accommodatie
€ 345
Rit heen en terug
€ 61
Maaltijden
€ 252
Activiteiten
€ 108
Geschat totaal
€ 766

per nacht€ 255

per persoon€ 192

per persoon en per nacht€ 64

Welk weer ter plaatse?

Weersverwachting voor 7 dagen ter plaatse, op uw data als u die gekozen hebt, met aangepast advies: binnen bij regen, buiten bij mooi weer.

Open-Meteo-verwachtingen voor Ardennen (Durbuy) laden…

Programma van het verblijf

Samengesteld op basis van de activiteiten en restaurants van het park: aankomst, volle dagen die buitenlucht, regen en ontdekking afwisselen, en dan vertrek. Pas het aan met de opties.

Indicatief budget van het programma: ≈ € 66 per volwassene, exclusief accommodatie (4 dagen).

  1. Dag 1 · Dag van aankomst

    Rustig installeren · ≈ € 12 / volwassene

    1. 15.00

      Aankomst op het park

      Check-in aan de receptie van Durbuy Greenfields. Haal het plan van het park op.

    2. 16.00

      Installeren in de cottage

      Uitpakken. Onze gegevens zeggen niet of er een winkeltje op het domein is: doe boodschappen vooraf, of vraag het aan de receptie.

    3. 17.00

      Verkenningswandeling over het park

      Verken het zwembad, de speeltuinen en de paden die vanuit het park vertrekken.

    4. 19.30

      Avondeten in het restaurant van het park

      1 restaurant op het park: menukaart en openingstijden hangen bij de receptie.

  2. Dag 2 · Dag in de openlucht

    Wandelen, fietsen, panorama's · ≈ € 27 / volwassene

    1. 09.00

      Grotten van Hotton

      Rondleiding door grotten met druipsteen en een ondergrondse kloof. · vanaf € 15

      18 min vanaf het park

    2. 11.30

      Topiarypark

      Tuin met buxus in de vorm van figuren en dieren aan de Ourthe.

      4 min vanaf het park

    3. 13.30

      Lunch in het restaurant van het park

      1 restaurant op het park: menukaart en openingstijden hangen bij de receptie.

    4. Tip

      Schoenen en regen

      Ardennen: neem wandelschoenen en een windjack mee, het weer kan snel omslaan.

  3. Dag 3 · Dag onder dak

    Verwarmd zwembad van Durbuy Green Fields en Adventure Valley Durbuy · ≈ € 12 / volwassene

    1. 10.00

      Verwarmd zwembad van Durbuy Green Fields

      Verwarmd zwembad, speeltuinen, padel en beachvolley op het domein.

    2. 12.30

      Picknick om mee te nemen

      Broodjes en fruit in de tas, om te stoppen waar u wilt.

    3. 14.00

      Adventure Valley Durbuy

      Boomklimmen, via ferrata, kajak en een zipline van 566 m, plus indooractiviteiten.

      7 min vanaf het park

    4. Tip

      Tijdsloten en reserveringen

      Sommige overdekte voorzieningen moeten vooraf worden gereserveerd: onze parkpagina's vermelden deze regels niet, want ze verschillen per uitbater. Vraag het bij aankomst aan de receptie.

  4. Dag 4 · Dag van vertrek

    Een laatste activiteit, dan de weg op · ≈ € 15 / volwassene

    1. 09.00

      Verwarmd zwembad van Durbuy Green Fields

      Verwarmd zwembad, speeltuinen, padel en beachvolley op het domein.

    2. 11.00

      Check-out

      Sleutels terug aan de receptie. Controleer het precieze tijdstip op uw bevestiging.

    3. 12.30

      Lunch onderweg

      Picknick vóór de check-out klaargemaakt, of een brasserie in een dorp op de terugweg.

      20 min vanaf het park

Een typische dag, per doelgroep

Gezinsdag

Tempo op maat van de kinderen, korte ritten

Indicatief budget: ≈ € 27 / volwassene, exclusief accommodatie

  1. 09.30

    Verwarmd zwembad van Durbuy Green Fields

    Verwarmd zwembad, speeltuinen, padel en beachvolley op het domein.

    Ter plaatse

  2. 12.30

    Lunch in het restaurant van het park

    1 restaurant op het park: menukaart en openingstijden hangen bij de receptie.

    Ter plaatse

  3. 14.00

    Topiarypark

    Tuin met buxus in de vorm van figuren en dieren aan de Ourthe.

    4 min vanaf het park

  4. 17.00

    Grotten van Hotton

    Rondleiding door grotten met druipsteen en een ondergrondse kloof. · vanaf € 15

    18 min vanaf het park

  5. 19.00

    Terug naar de cottage

    Avondeten in de accommodatie.

Wat te doen in de buurt?

4 activiteiten, bezoeken en uitjes, met adres, Google Maps-link en route vanaf het park. De radiale kaart rangschikt ze op reistijd; de lijst filtert u op doelgroep, categorie, afstand en binnen/buiten.

Kaartachtergrond OpenStreetMap, © OpenStreetMap-bijdragers.

≤ 20 min≤ 40 min> 40 minDurbuy GreenfieldsVerwarmd zwembad van Durbuy Green Fields · Water · ter plaatseVerwarmd zwembad…ter plaatseTopiarypark · Tuin & kasteel · 4 minTopiarypark4 minGrotten van Hotton · Natuur · 18 minGrotten van Hotton18 minLe Clos des Récollets · Restaurant · 3 minLe Clos des Récol…3 minLa Ferme Houard · Restaurant · 11 minLa Ferme Houard11 minAdventure Valley Durbuy · Sensatie · 7 minAdventure Valley…7 min

Beweeg met de muis over een punt of selecteer het (toetsenbord: Tab) om de details te zien. 6 locaties weergegeven.

  • Verwarmd zwembad van Durbuy Green Fields (Water) : ter plaatse, Variabele prijs
  • Topiarypark (Tuin & kasteel) : 4 min vanaf het park, Variabele prijs
  • Grotten van Hotton (Natuur) : 18 min vanaf het park, vanaf € 15
  • Le Clos des Récollets (Restaurant) : 3 min vanaf het park
  • La Ferme Houard (Restaurant) : 11 min vanaf het park
  • Adventure Valley Durbuy (Sensatie) : 7 min vanaf het park, Variabele prijs
  • Verwarmd zwembad van Durbuy Green Fields

    Verwarmd zwembad, speeltuinen, padel en beachvolley op het domein.

    Ter plaatseVariabele prijsGezin
    Ardennen · adres niet geregistreerdGoogle Maps
  • Topiarypark

    Tuin met buxus in de vorm van figuren en dieren aan de Ourthe.

    4 minVariabele prijsVoor iedereen
    Ardennen · adres niet geregistreerdGoogle Maps Route vanaf het park
  • Adventure Valley Durbuy

    Boomklimmen, via ferrata, kajak en een zipline van 566 m, plus indooractiviteiten.

    7 minVariabele prijsGezin
    Ardennen · adres niet geregistreerdGoogle Maps Route vanaf het park
  • Grotten van Hotton

    Rondleiding door grotten met druipsteen en een ondergrondse kloof.

    18 minvanaf € 15Voor iedereen
    Ardennen · adres niet geregistreerdGoogle Maps Route vanaf het park

Adressen en coördinaten opgehaald uit OpenStreetMap (Nominatim), reistijden berekend op basis van de reële route (OSRM), op 22/9/2026. De links “Google Maps” openen gewoon een zoekopdracht: geen enkel hier getoond gegeven komt daarvandaan.

Restaurants op minder dan 45 minuten

Adressen gevonden rond het park. Een score wordt alleen getoond als het platform en de opnamedatum ervan bekend zijn; zo niet, geen score.

  • Le Clos des Récollets

    Frans

    Franse keuken in het oude centrum, Rue de la Prévôté.

    3 min vanaf het park

    Adres op Google Maps

    Google Maps Route

  • La Ferme Houard

    Belgisch

    Belgische gerechten in een oude hoeve in het centrum.

    11 min vanaf het park

    Adres op Google Maps

    Google Maps Route

En anders?

Goedkoper, dichterbij of beter beoordeeld: de alternatieven berekend vanuit Amsterdam, de referentiestad van deze parkpagina.

Goedkopere alternatieven

Verschillen berekend op basis van de hoprat-schatting (3 nachten, 4 pers., los van de data), niet op een tarief van de exploitant.

De prijs van dit park hebben we niet bij de exploitant opgezocht: we vergelijken het dus niet op prijs.

Wat een vergelijker van een blog onderscheidt

Actualiteit van de gegevens

Elke soort gegevens op deze parkpagina, met de bron en de datum van de opname wanneer wij die hebben. Hebben wij die niet, dan zeggen wij het.

  • Getoonde prijshoprat-schatting

    hoprat-schatting voor 3 nachten en 4 personen, berekend op basis van onze gegevens. Dit is geen tarief van de exploitant, het hangt niet af van uw data en er valt niets voor dit bedrag te boeken.

  • Publieke beoordelingNiet geverifieerd

    Voor dit park is geen publieke beoordeling beschikbaar die aan een platform en een afleesdatum is toe te schrijven: deze parkpagina toont er dus geen, en de hoprat-score wordt berekend zonder de dimensie “beoordelingen”.

  • Adres van het parkNiet geverifieerd

    Met de hand ingevoerd op basis van de officiële site van de exploitant, omdat OpenStreetMap meerdere parken in de verkeerde gemeente plaatste. Voor deze invoer is geen controledatum vastgelegd.

  • Coördinaten en reistijdVastgesteld en gedateerd

    Coördinaten afgelezen op OpenStreetMap (Nominatim) en werkelijke routes berekend door OSRM op 22 september 2026. De kolom “vrijdagavond” is geen meting: dat is de normale reistijd vermenigvuldigd met 1,3.

  • Activiteiten en restaurants in de omgevingVastgesteld en gedateerd

    4 activiteiten en 2 restaurants: adressen en coördinaten afgelezen op OpenStreetMap (Nominatim), afstanden berekend door OSRM, op 22 september 2026. Er wordt geen enkele restaurantbeoordeling getoond: wij hebben er geen waarvan het platform bekend is. De beschrijvingen, de doelgroepen en de seizoenen zijn door ons geschreven, zonder afleesdatum.

  • Voorzieningen van het parkNiet geverifieerd

    0 criteria ingevuld op basis van de pagina's van de exploitant, 12 niet geverifieerd — een niet-geverifieerd criterium telt nooit als afwezig. Voor deze gegevens is geen controledatum vastgelegd: ze kunnen verouderd zijn zonder dat wij dat kunnen zeggen. Het aantal accommodaties is niet bevestigd door een citeerbare publieke bron: het wordt daarom niet getoond.

  • Online boekenNiet geverifieerd

    Beschikbaarheid niet gecontroleerd: wij beweren niet te weten of er nog accommodaties vrij zijn.

Geen enkele datum in deze tabel is afgeleid: wanneer een controle niet is vastgelegd, zegt de regel “niet geverifieerd” in plaats van de datum van vandaag of die van de publicatie te tonen.

Zet het tegenover een ander

De parken die dezelfde reis ertegenover kan zetten: vergelijkbare reistijd en geschat budget, dus een echte keuze.

Veelgestelde vragen

De antwoorden worden berekend uit de gegevens van deze pagina. Een vraag verschijnt niet zolang het gegeven dat haar beantwoordt ontbreekt: hier wordt “we weten het niet” nooit als “nee” gezegd.

Hoe lang is de rit vanuit Amsterdam?

3 u 50 over de weg vanuit Amsterdam, en naar schatting 4 u 59 op vrijdagavond (normale tijd ×1,3). Werkelijke route berekend met OSRM op OpenStreetMap-wegendata.

Waar ligt Durbuy Greenfields?

Rue du Gibet 50, 6940 Durbuy (Ardennen (Durbuy)). Het park wordt uitgebaat door Durbuy Greenfields.

Welk budget voorzien voor een verblijf in Durbuy Greenfields?

Vanaf € 345 — hoprat-schatting voor alleen verblijf, 3 nachten voor 4 personen, zonder data. Dit is geen tarief van de uitbater: de echte prijs hangt af van de periode, het type accommodatie en de aanbiedingen van het moment.

Voorzieningen van het park en accommodaties
  • Overdekt zwembad(niet geverifieerd)
  • Golfslagbad / glijbanen(niet geverifieerd)
  • Buitenzwembad(niet geverifieerd)
  • Spa / wellness(niet geverifieerd)
  • Privésauna (bepaalde accommodaties)(niet geverifieerd)
  • Kinderclub(niet geverifieerd)
  • Overdekte speeltuin(niet geverifieerd)
  • Bowling(niet geverifieerd)
  • Fietsverhuur(niet geverifieerd)
  • Buurtwinkel(niet geverifieerd)
  • Honden toegestaan(niet geverifieerd)
  • Wifi(niet geverifieerd)
  • 1 restaurant ter plaatse

Soorten accommodaties

  • Safari- en Cocoon-tenten
  • Dreamlodge en Miracle (4 pers.)
  • Experimental- (2 pers.) en Nature deluxe-tenten

Fotocredits

Er is momenteel geen vrije foto van deze locatie beschikbaar: de beelden hierboven zijn sfeerbeelden (Unsplash), niet de officiële foto's van het park.